5+ GADU PIEREDZE LIETOTU AUTO TIRDZNIECĪBĀ

”VēdasSB” ir auto placis Talsos, kas speciālizējas lietotu auto no Vācijas, Beļģijas un Nīderlandes tirdzniecībā jau vairāk kā 5 gadus, kas devis vajadzīgo pieredzi, lai piegādātu mūsu klientiem tikai pašus kvalitatīvākos spēkratus.

Katram auto veicam rūpīgu pārbaudi pie mūsu uzticamajiem meistariem un izejam CSDD apskati, lai pārliecinātos, ka tas ir drošs un uzticams.

Lai nodrošinātu maksimāli caurspīdīgu auto tirdzniecību, piedāvājam noorganizēt vietu uz mūsu auto pacēlāja, lai klients uz vietas spētu pārliecināties par spēkrata tehnisko stāvokli.

Uzskatam, ka auto iegādei vajadzētu būt patīkamai pieredzei bez stresa, tāpēc mūsu personāls vienmēr ir uz vietas, gatavs atbildēt uz klientu jautājumiem un nodrošināt caurspīdīgu cenu politiku.

APSKATI PIEEJAMOS AUTO JAU TAGAD!

PIE MUMS VARĒSI

Izbraukt ar noskatīto auto un pārbaudīt to uz pacēlāja

Lai pārliecinātos par auto stāvokli, piedāvājam testa braucienu un iespēju pārbaudīt auto uz mūsu pacēlāja.

SAMAINĪT SAVU AUTO PRET JAUNU

Piedāvājam maiņu vai sava auto izmantošanu kā daļu no samaksas.

Nokārtot līzingu

Sadarbojoties ar Latvijā lielākajām kreditēšanas kompānijām, palīdzēsim nokārtot auto līzingu.


„Vēdas SB” mērķis ir būt klientam uzticamam un draudzīgam auto tirgotājam. Šīs vērtības gadu laikā ir palīdzējušas nostiprināt pozīciju kā vienam no lielākajiem auto plačiem Talsu novadā.

Mēs uzskatām, ka automašīnai ir jāpalīdz risināt ikdienas problēmas, nevis par tādu jākļūst, tāpēc piedāvājam kvalitatīvas, Latvijas ceļus neredzējušas automašīnas, iegādātas no ārzemēm.

SAZINIES AR MUMS!

Ja radušies jautājumi par kādu automašīnu, maiņas variantiem vai līzingu, mēs ar lielāko prieku palīdzēsim!